2 Mart 2024’te TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonu katkıları ve devlet büyüklerimiz, kamu-sanayi-STK-akademi unsurlarının katılımları ile yurtiçi ve yurtdışı teknoloji, bilişim ve yazılım sektörlerinden 25 ülkeden yaklaşık 1000-3000 kişilik katılım ile Türkiye'nin ve bölgenin en büyük fuarı olan 1.Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi etkinliği Elite World İstanbul Florya Hotel’de gerçekleştirilecektir. 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Sağlık Teknokenti A.Ş. (Teknopol İstanbul) ve TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonu iş birliği ile gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında yaklaşık 750 m2’lik stant alanında 4’er m2lik stantlar ayrılmıştır. Stant kiralayarak ürünlerini uluslararası yatırımcılara, firmalara ve fuar ziyaretçilerine sunmak isteyen ve bir prototipi bulunan firmalar için stant kategorileri belirlenmiştir. 3 tip stant kategorisi bulunmakta olup 4 m2’lik fiyat bilgisi aşağıda listelenmiştir.  

Stand kategorileri;
1. TGB içi ve dışı kuluçka merkezlerinde yer alan veya kuluçka merkezi dışında 3 yaşını doldurmamış ve 5’ten az personeli olan ve seçilen firmalar için ücretsiz
2. TGB’de faaliyet gösteren firmalar için ₺ 10.000,  
3. TGB dışında faaliyet gösteren firmalar için ₺ 15.000 olarak belirlenmiştir. 

Ücretsiz stantlar sınırlı sayıda olup TÜYAFED ve Teknopol İstanbul iş birliği ile oluşturulan komisyon tarafından seçim kriterlerine göre belirlenecek olan firmalara sağlanacaktır. Ücretsiz stant desteğinden yararlanmak isteyen firmalardan başvuru formunda TGB firması olduklarına dair faaliyet yazıları ve kuruluş ticaret sicil gazetesi talep edilmekte olup belge yüklenmeyen başvurular dikkate alınmayacaktır. 
Stant ücretleri 4 m2'lik stantlar için olup daha büyük alan talep eden firmalar için ek ücretlendirme yapılacaktır.  
Program detayına ekte yer alan PDF dokümanından ulabilirsiniz.
1.Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesinde ürün sergisinde yer almak için formu doldurunuz.
Başvuru Formu: https://forms.gle/WDGAEyL6vRjgEejv8

Sorularınız için: 
Sonay Çetin 
TÜYAFED İnsan Kaynakları ve Sektör Temsilciliği komite Başkanı
0543 402 01 51