Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde başladığı Teknoloji Transfer Ofisi projesini bugünlere kadar getirerek bir projenin daha başarı hikayesine imza atan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Proje Koordinatörümüz Emekli Albay Mesut Yurtçu’yu görevinden uğurlamanın üzüntüsü içerisindeyiz.
Proje olarak başlayan bu hikâye, Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne hizmet vermek için şirketleşerek Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş.’nin kurulumu ile taçlandırılmıştır.
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. bünyesinde projelere destek sağlayarak birçok başarıya katkı sağlayan Mesut Yurtçu’ya kurumumuzun bir parçası olarak hizmet verdiği süre boyunca Genel Müdürümüz Dr.Öğr. Üyesi Orhan Çömlek ile yaptığı çalışmalarda göstermiş olduğu özveri ve sadakatin takdirini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu amaçla Sağlık Bilimleri Üniversite Rektörümüz ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Kemalettin Aydın, Mesut YURTÇU’ya emekleri için teşekkür plaketini personel ile yapılan bir törenle teslim etmiştir. Proje Koordinatörümüz Mesut Yurtçu’ya minnet ve şükranlarımızı sunarak kendi için belirlediği yeni yolda başarılar diliyor ve saygılarımızla uğurluyoruz.