Medikaton'2 Girişimci Hızlandırma Programı eğitimleri sona erdi!

Hem online hem de fiziksel olarak yürüttüğümüz Medikaton’2 Girişimci Hızlandırma Programı eğitimlerinin sonuna gelinmiştir. Program sunum hazırlama kampıyla hız kesmeden devam edecektir.
 

Fikri Sınai Mülkiyet Hakları- Sümeyye KARADAĞ-Feride Hande ÇETİNTAŞ, Teknopol İstanbul Patent Ofisi Uzmanları tarafından Fikri Sınai Mülkiyet Hakları konusunda eğitim verilmiştir.


Kalite ve Belgelendirme Süreçleri-Salih AYVAZ, Bir ürünün dünya çapında kabul görebilmesinin ilk yolu olan Kalite ve Belgelendirme Süreçleri ile ilgili Salih AYVAZ tarafından kapsamlı bir eğitim gerçekleştirilmiştir. 


NLP ile Asansör Sunum Hazırlama-Ayhan ALKAN,
NLP tekniklerini kullanarak sunumdan önce nasıl sakin kalınacağını ayrıca nasıl etkileyici bir sunum hazırlanabileceği hakkında Ayhan ALKAN tarafından eğitim verilmiştir. 


Koordinasyon Toplantısı-Medikaton Ekibi,
Medikaton'2 katılımcılarını tamamlamış ve katılımcıların organizasyon ile ilgili soruları Medikaton Ekibi tarafından cevaplanmıştır.

08.02.2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan sunum hazırlama kampı, girişimcilerimizin sunum yeteneklerini geliştirmelerine destek olmayı amaçlamaktadır. Demoday'de başarılı bir sunum gerçekleştirmelerini arzulayarak kamp süresince girişimcilerimize gerekli beceri ve stratejik yönergeleri sunacağız.

Girişimcilerimize başarılar diliyoruz.