Medikaton’2 Girişimci Hızlandırma Programı'nın ilk gününe muhteşem bir başlangıç yapıldı!

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Teknokenti A.Ş.’nin açılış programı esnasında Medikaton’2 eğitimimizde bulunan girişimcilerimizi ziyaret etmiştir. Bu değerli ziyaret için Sayın Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'a teşekkürlerimizi sunarız.

Medikaton’2 Girişimci Hızlandırma Programı eğitim akışı aşağıdaki gibi gerçekleştirilmiştir.

09.00-11.00: Girişimcilik Eğitimi
Günün ilk oturumu, Girişimcilik eğitimiyle başlamıştır. Hakan Kitapçı'nın enerjisi ve bilgisiyle dolu bu seans, katılımcılara önemli stratejiler ve başarı hikayeleri sunarak ilham verici bir atmosfer oluşturmuştur. 

11.15-12.45: Kanvas Modeli ve İş Modeli Geliştirme
Mesut Yurtçu'nun rehberliğindeki bu oturumda, katılımcılar iş fikirlerini somutlaştırmışlardır. Kanvas modeli ve iş modeli geliştirme süreçleri üzerine detaylı bilgiler paylaşılmıştır. 

 

13.45-15.00: Hedef Pazar Araştırması
Sara Rasouli Erdurmuş'un liderliğindeki bu oturumda, girişimciler hedef pazarlarını belirleme ve araştırma konularında önemli bilgiler edinmişlerdir. 

15.30-17.00: Şirketleşme ve Kurumsallaşma
Günün son oturumu, Hakan Gümüş'ün liderliğinde gerçekleştirilmiştir. Katılımcılar, şirketleşme ve kurumsallaşma süreçlerinde karşılaşılabilecek zorlukları anlamak ve bu konuda stratejik adımlar atmak üzere bilgilendirilmiştir.